03323511700 destek@safasaglik.com Randevu Al
Hakkımızda

Hakkımızda

Safa Sağlık bütünsel tıp alanında öncü bir kuruluştur. Misyonumuz, hastalarımıza en üst düzeyde bireysel sağlık hizmetleri sunarak yaşamlarında kalıcı bir etki bırakmaktır. Uzman kadromuz, fonksiyonel ve bütünsel tıp, sünnet, psikoloji, sigara, alkol ve madde bağımlılıkları, gelenekesel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları, fitoterapi, kronik hastalıklar ve diyet konularında hatrı sayılır deneyime sahiptir. Hastalarımızın fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığını iyileştirmek için kişiselleştirilmiş tedavi planları oluşturmayı amaçlıyoruz. Safa Sağlık 'da, hastalarımızın sağlığını korumak ve geliştirmek için ileri teknoloji cihazlarla hizmet sunuyoruz. EEG neurofeedback, biorezonans terapi ve Transkraniyal Doğru Akım, QEEG cihazlarıyla hastalarımızın ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Hasta memnuniyeti ve bireysel talepleri ön planda tutuyoruz. Her bir hastamızın benzersiz ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler sunmak için çabalıyoruz. Eğitim ve bilgilendirme misyonumuzun önemli bir parçasıdır. Hastalarımızı sağlık konusunda bilinçlendirerek onların aktif bir şekilde tedavi süreçlerine dahil olmalarını sağlıyoruz. Etik değerlere bağlı kalarak, uzman kadromuz uluslararası standartlara uygun olarak hizmet vermektedir. Safa Sağlık sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzına geçiş yapmak isteyen herkese kapılarını açık tutmaktadır. Bizimle iletişime geçin ve sağlık yolculuğunuzda size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Misyonumuz

Safa Sağlık, hastalarımızın bütünsel sağlığını desteklemeyi amaçlar. Kişiye özel tedavi planlarıyla her bireyin fiziksel, zihinsel ve duygusal refahını iyileştirmek ve optimal sağlık hedeflerine ulaşmalarına destek olmak için çabalıyoruz. Bireylerin yaşam kalitesini artırmak ve sağlık konusunda bilinçlenmelerini sağlayarak topluma katkıda bulunmak en temel hedefimizdir. Bu hedeflere giderken insan doğasının gereklerini asla göz ardı etmiyoruz.

Vizyonumuz

Safa Sağlık, bireylerin sağlık ve esenliklerini artırmak için sürekli olarak yenilikçi ve etkili yöntemler geliştiren öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Gelecekte daha fazla kişiye ulaşarak sağlık hizmetlerini genişleterek, toplumun sağlık bilincini artırmak ve yaşamları üzerinde olumlu bir etki bırakmak istiyoruz. Bireylerin yaşamlarını kalıcı bir şekilde iyileştirmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Biz Kimiz

Kurucumuz Dr. Fatih Soydemir önderliğinde 2018 yılında sağlık alanında hizmet vermeye başlayan Safa Sağlık Merkezi sağlığı alanında kişiye özel tedavi ve terapiler ile alanında öncü bir kuruluştur. Her adımda hastalarının memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, sağlık alanında en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Safa Sağlık Merkezi'nin başarısının arkasında, uzmanlık alanlarında deneyimli ve işini severek yapan bir ekip bulunmaktadır.

2174+

Sigara Bırakma

2174 kişi safa sağlık merkezinde sigarayı bıraktı.

1456+

Tam Vücut Taraması

1456 adet tam vücut taramasıyla müşterlerimize hizmet verdik.

4596+

Psikolojik Danışmanlık

4596 kişi safa sağlıktan psikolojik danışmanlıkta SAFA SAĞLIK MERKEZ'ini tercih etti.

Doktolarımız

Ekibimiz

Rukiyye Meryem Osmanoğlu ⁠

Uzman Klinik Psikolog

Betül Göğüş ⁠

FONKSİYONEL TIP DİYETİSYENİ