03323511700 destek@safasaglik.com Randevu Al
Safa Danışmanlık Merkezi

Rahat Zayıflama

"HAYATTA KALDIRAMACAĞINIZ YÜKLERİ TAŞIMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ"

Zayıflamanın Kolay Yolu

Safa sağlık merkezi olarak zayıflama da Biofeedback yöntemini kullanmaktayız. Bu yöntem avrupa da 40 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Günümüz de teknolojinin gelişmesi ile beraber artık bir çok şey eskiye nazaran daha kolay çözümlenebilmektedir. Zayıflama da kullandığımız bu yöntem günümüz teknolojisinin bizlere bir hediyesi niteliği taşımaktadır.

Hamur işlerine, tatlılara dayanamayanlar, kilo vermekte zorlananlar; hemen iletişime geçiniz.  Biofeedback terapileri tam sizin için.

 

Peki ne yapıyoruz?

Zayıflama için terapilerimiz kişinin metabolizmasını bozan ve kilo almasına neden olan buğday ürünleri, şeker, nişasta ve diğer problemli karbonhidratlar üzerinden Biofeedback teknolojisi yardımı ile yapılan Biofrekans işlemidir. Yapılan terapiler, hamur işleri, tatlılar ya da pilav, makarna gibi karbonhidratlı gıdalara karşı iştahı kapatır. Seansların amacı; kişinin "diyet yapıyorum" hissi olmadan, aç kalmadan ve kolayca zayıflayabilmesini sağlamaktır.

Danışan Yorumları

Diğer Hizmetlerimiz

Diyet resmi

Diyet

Diyetisyen Özlem Uysal, merkezimizde bebek ve çocuk beslenmesi, gebe ve emziren kadın beslenmesi, kişiye özel beslenme programları ile sağlıklı kilo alma/kilo verme, hastalıklarda beslenme hizmetleri

Detaylı İncele
Tam Vücut Taraması resmi

Tam Vücut Taraması

iofrekans Terapi yöntemi ile gerçekleştirdiğimiz vücut taraması işlemleri sayesinde rahatsızlıkların ve hastalıkların olası nedenleri tespit edilir

Detaylı İncele
Oyun Terapisi resmi

Oyun Terapisi

ocuklar için Oyun Terapisi ile yardım alabilirsiniz. Çocuğunuzun psikolojik durumu ile ilgili olarak sürekli farklı yerlere başvurmaktan yorulduysanız, Safa Sağlık Merkezi'nde hedefimizin kalıcı çözüm

Detaylı İncele
Depresyon Tedavisi resmi

Depresyon Tedavisi

Depresyon tedavisi, kişinin ruh halini ve duygu durumunu etkileyebilen olumsuzlukların giderilmesini amaçlayan tedavi planına verilen isimdir.

Detaylı İncele
Panik Atak Tedavisi resmi

Panik Atak Tedavisi

Uzm.Kl. Psikolog Rukiyye Meryem Parladıcı ve Aile Danışmanı Hale Ulusoy tarafından, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR gibi terapi yaklaşımları kullanılarak panik bozukluğun ilaçsız terapisi yürütülür.

Detaylı İncele
Dikkat Eksikliği Tedavisi resmi

Dikkat Eksikliği Tedavisi

ATTENTIONER ilaçsız bir davranışsal terapi yaklaşımıdır. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu belirtilerinin terapisi sağlanır.

Detaylı İncele